Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
2015 saç modelleri

SAÇ TASARIMINDA “KULAK YAPISI BİLE ÖNEMLİ”

İmaj Maker Fikret Akpınar;  “Saç kesimi yaparken yüz hatları çok önemli, saç rengini belirlerken de ten ve göz renginin dikkate alınması gerekir. Biz kişiye özel genel tasarımlarımızda kişinin mesleğini, giyim tarzını, yaşını, boy ve kilosunu, ten rengini, göz rengini, yüz hatlarını hatta kaş ve kulak yapısını dikkate alır; yüzün hangi bölgesini ön plana çıkarıp hangi bölgeleri geri planda bırakmamız gerektiğini müşterilerimize aktarır ve onlarında onayını aldıktan sonra saç tasarımımızı gerçekleştiririz.

Kişiye özel gün saç tasarımlarında da (düğün, mezuniyet, balo)  mekan,  konsept ve özellikle hava durumu dikkate alınmalıdır. Kıyafetinden takılarına kadar her detay incelenmelidir. Kişinin nasıl görünmek istediği de sorgulandıktan sonra ( şımarık asil) saç tasarımı yapılmalıdır” açıklamasında bulundu.

Yapılan yanlış saç tasarımları yüzünden yıllar sonra düğün fotoğraflarına bakmanın insanların içinden gelmediğini vurgulayan Akpınar ; GÜNCEL KALABİLMEK   dikkat edilmesi gereken konu. Biz öyle modeller sunuyoruz ki bundan 50 yıl sonra da yine mutlulukla o özel günün fotoğraflarına bakabilecek müşterilerimiz” dedi.

BİLGİLER
tarafından 15 Mart 2015 - 00:19 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 0 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ

Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:


En Çok Görüntülenenler