Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
2018-2019 Tığ Oyası Yazma Kenarı Modelleri Örnekleri(190)

Tığ oyaları en eski zamanlardan beri devam eden güzel geleneklerimizden birisidir. Özellikle yazma kenarında uygulandığı zaman ürünlere hareketlilik ve muhteşem görsellik kazandırmaktadır. Günümüzde yeniden trend bir el işi örneği olarak kendisini gösteren tığ oya örnekleri için bu görsellere göz atarak başlamak yazmalarınız için en iyisi olacaktır. Malzemeleri aldıktan sonra kolayca teknikleri öğrenebilir ve dilediğiniz gibi tığ işlemeleri ile modeller üretmeye başlayabilirsiniz. Bir araya gelerek yapılabilecek en keyifli hobiler arasında da sayılmaktadır. Çeyiz içerisinde mutlaka yer alması gereken parçaları tığ inceliği ile hazırlamak da çok iyi olacaktır.

Ev tekstili ürünlerine hareketlilik ve şıklık katacak detayları istediğiniz gibi ekleyebilirsiniz. Penye iplerle hazırlanabilen birçok ürünü de tığ işlemesine uyarlayabilirsiniz. Daha ince işlemeler ile de dantelin şıklığını havlu kenarlarına ve yemeni kenarlarına kazandırmak mümkün olacaktır. Yazma kenarına işlenen tığ oyası modelleri sonucunda tülbent ve şallar elde edebilir, bu ürünleri sevdiklerinize hediye edebileceğiniz gibi bu işin ticaretini yaparak da aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. Modern tığ oya örnekleri ile siz de en geleneksel işlemelerimize başlayın ve yazma modellerinizi kolay bir şekilde çok daha kullanışlı hale getirebileceğinizi görün.

Modern tığ oya örnekleri ile yazma kenarlarına işleme yaparak siz de yemeni ve çeyizlik yazmalarınızı çok daha şık hale getirebilirsiniz. Bu ürünler her sene çok tercih edildiği için en özgün örnekleri temin ederek kendi satışınızı da gerçekleştirmeniz mümkün. Tığ işlemelerini yeni öğrenecekler de kolay bir şekilde alışabileceklerdir. Yazma kenarlarına tığ işlemesi yapan ev hanımları bu iş ile kazanç elde etmektedir. Hobilerinizi bu şekilde siz de gelir kaynağına dönüştürmek için en çok tercih edilen tığ oyası örneklerini bulmakla işe başlayın ve işleme detaylarını ve en güzel tığ oyası nasıl yapılır püf noktalarınıa bulup en iyi şekilde öğrenin.

BİLGİLER
tarafından 21 Mart 2018 - 22:41 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 41.768 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ

Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

En Çok Görüntülenenler
Örgü Örnekleri
Örgü Örnekleri

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: left; margin-top:... [Devamı]

Bayan Kısa Saç Modelleri
Bayan Kısa Saç Modelleri

Sevgili Kadinlarinsesi.com ziyaretçileri kısa saç modelleri  ve kısa saç kesimleri, kusursuz makyaj... [Devamı]

Çeyizlik Örgü(5 Şiş,Tunus İşi ,Tığ İşi) Patik Modelleri-Örnekleri
Çeyizlik Örgü(5 Şiş,Tunus İşi ..

#gallery-4 { margin: auto; } #gallery-4 .gallery-item { float: left; margin-top:... [Devamı]

ÖRGÜ BEBEK BATTANİYE MODELLERİ
ÖRGÜ BEBEK BATTANİYE MODELLERİ..

ÖRGÜ BEBEK BATTANİYE MODELLERİ Bu gün sizler için en güzel örgü bebek battaniyesi modellerini... [Devamı]

En Güzel Tığ Oyası Yazma Kenarı  Modelleri
En Güzel Tığ Oyası Yazma Kenar..

En Güzel Tığ Oyası Yazma Kenarı Modelleri #gallery-6 { margin: auto; } #gallery-6... [Devamı]