• DOLAR
  7,2915
 • EURO
  8,5355
 • ALTIN
  477,20
 • BIST
  1,1787
ANLATIMLI RESİMLİ ÖRGÜ BEBEK BATTANİYE MODELLERİ

ANLATIMLI RESİMLİ ÖRGÜ BEBEK BATTANİYE MODELLERİ

Bebek Örgü
BEBEK ÖRGÜ BATTANİYE MODELLERİ
tığ işi bebek battaniyesi nasıl örülür? tığ işi battaniye ye nerden başlanmalı? Gibi soruların cevabı öncelikle; örgü örmek istediğimizi ve bu istek için araştırma yapmamız gerektiğini gösterir. Bu araştımanıza internet yardımcı olacaktır . www.kadınların sesi.com sitemizde resimli ve anlatımlı örgü modelleri ile kolayca örgü örebilirsiniz,ayrıca resimleriniz ve videolarınız varsa burdan paylaşabilirisniz
Annelerimiz için örgü battaniye modelleri sunduk ; Bazıları tunus işi bazıları tığ işi,bazıları ise iki şiş ile örülmüştür
Örgü battaniyelerde rokoko nakış ve ya çiçek desen kare desen göz nuru ile sanata dönüşüyor
Örgü bebek battaniyesi çokta şirindir, değil mi? Bebeklerimiz için bir şeyler örmekten zevkli şey var mı zaten? Birbirinden şirin örgü bebek battaniyesi modelleri için doğru yerdesiniz. Bebek battaniyesi araması da sitemiz üzerinden yaparsanız en yeni en şirin ve en güzel kız ve erkek bebek battaniyesi modellerine  ulaşabilirsiniz..Örgüde kullanılacak ipi bildiğiniz kaliteli ve türk malı iplerden seçmeniz ve zevkinize göre işlemeniz anne adayları için ayrı mutluluk olacaktır.Öncelikle ; örgü örerken tığ,şiş veya iğne batması kazalarına karşı azami dikkatli olunarak örülmelidir.
Örgü Nasıl Yapılır? Örgü örerken nelere dikkat etmeliyiz?Bebek örgü battaniyesine çiçek deseni,gemi desen,hayvan figürü  sade ve süslü bebek battaniyeleri yapılışı için sitemizi takip edebilirsiniz.
Örgü kalitemiz, örgümüzün gevşek veya sıkı oluşuyla çok yakından ilgilidir. Bu nedenle örgü örerken iplik gerginliğine mutlak surette dikkat etmek; çok gevşek bırakmamak veya çok sıkmamak gereklidir.Örgünün kalitesi; hem kullanılan ipliğe hemde ören kişiye bağlıdır.
örgü
ÖRGÜDE DESEN
1- Bebek örgü battaniyesinde desen verme
2- Bebek örgü battaniyesine papatya işleme
3- Kardan adamı işleme
4- Çiçek,papatya,gül deseni işleme
5- Fil,kaplumboğa,tavşan,ayı ve farklı hayvan figürü örmek
6- Ay yıldız ,kare,daire ve farklı geometrik şekillerin örülmesi

7 miki maus bebek battaniyesi örme

Sponsor Bağlantılar

8 bebek taşıma çantaları üzerine bebek battaniyesi

 

Sponsor Bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM