• DOLAR
  $4.168,2500
 • EURO
  $0,7917
 • ALTIN
  $48.966,7900
 • BIST
  $153,3000
ANNELER GÜNÜ HEDİYE FİKİRLERİ

ANNELER GÜNÜ HEDİYE FİKİRLERİ

anneler gunu hediye (3)anneler gunu hediyelerikadinlarin sesi anneler gunu (2)anneler gunu yatak ortuanneler gunu ozel cantaanneler gunu boncuk gulanneler gunu kolyeanneler gunu hediye (2)anneler gunu ayna hediyeinci kolye annelere hediyesaat anneler gunu hediyecanta anneler gunu hediyeinci anneler gunuannelere hediyeanneler gunu hediyeanneler gunu siir

Sevgililer Günü geçti derken, Anneler Günü de geldi çattı. Arkadaşlarınıza, sevgilinize hediyelerinizi aldınız, onları dünyanın en mutlu insanı yaptınız, şimdi sıra annenizde! Üstelik sizi dünyaya getiren bu özel kadın, önemsenmeyi herkesten çok daha fazla hak ediyor. Şu yaşınıza kadar hayatınızı kolaylaştırmak için elinden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışan annenize, yoğun çalışma temposunun 1 gününü ayırarak ona ne kadar çok değer verdiğinizi hissettirin. Üstelik ona hayatını kolaylaştıracak Anneler Günü hediyeleri arasından birini kolayca seçebilirsiniz. Henüz annenize ne alacağınıza karar veremediyseniz, mutfak eşyaları iyi bir alternatif olabilir. Anneler Günü hediyeleri arasında, mutfak eşyaları ve elektrikli ev aletleri şüphesiz ki en çok tercih edilenler arasında.

Anneler Günü vasıtasıyla annenize yeni bir ütü, yeni bir blender ya da gıcır gıcır bir tencere seti alabilirsiniz. Eminiz ki anneniz bu yeni ev aletleriyle dünyanın en mutlu insanlarından biri olacak. Çünkü kadınlar, evlerini ve evlerindeki eşyaları fazlasıyla önemser. Üstelik her şeyin yenisi her zaman makbuldür! Tabi kadınların asla hayır diyemeyeceği seçenekler arasında bir de ayakkabı ve çanta yer alıyor. Erkekler, Anneler Günü hediyesi konusunda biraz zorlanabilir, bunun için elektrikli ev aletleri, ayakkabı, çanta, mutfak gereçleri iyi bir alternatif olabilir. Fakat kadınlar için iş daha kolaydır. Kadın dilinden en iyi kadın anlar, bu nedenle Anneler Günü hediyesi sayfamızda bulunan ürünleri harmanlayıp annenize özel bir Anneler Günü hediyesi hazırlayabilirsiniz. Bunun için, çiçekli bir nevresim takımı ile şık ve sade bir vazoyu tercih edebilirsiniz. Böylece anneniz, Anneler Gününde aldığınız çiçekleri bu vazonun içine koyabilecek ve sizin aldığınız bu sevimli çarşafların içinde huzurlu bir uyku çekebilecek. Zaten bir annenin mutlu olabilmesi için küçük bir hediye, biraz ilgi, biraz sevgi ve biraz önemsenme yeter de artar bile. Annenizle aynı evde yaşıyorsanız, yeni bir kahvaltı takımı alabilir ve Anneler Gününde, annenize bu şık kahvaltı takımında muhteşem bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz.

Anneler Günü bahanesiyle uzakta yaşayan annenizi ziyaret edebilir ve onunla hasret giderebilirsiniz. Belki de bu özel günler, sevdiklerimize vakit ayırmanın önemini anlatmak için vardır, kim bilir! Tüm anneler gibi, sizin anneniz de bu Anneler Gününde sizden bir şeyler bekleyecek. Onu hayal kırıklığına uğratmayın! Hediyenizi aldınız, paketlediniz, süslediniz, sizce dünyanın en özel insanına yeterli mi? Siz yine de Anneler Gününü kuru bir hediyeyle geçiştirmeyin. Hediye paketinin yanına bir demet çiçek de ekleyerek, gülümserken gözlerinin parlamasını sağlayın. Doğumunuza kadar sizi karnında taşımış, kendi kendinize yetmeye başlayana kadar size el ayak olmuş bu kadının hakkını hiçbir hediyeyle ödemeniz mümkün değil. Bu nedenle ona verebileceğiniz en büyük hediyelerden biri de zamanınız ve sevginiz olsun.

Anneler günü  anneniz için atakkabı,çiçek,inci takı,altın takı,çantalar,yemek takımları,yatak örtüsü modelleri,şık saat modelleri vs annenizin gönlüne ve zevkine göre tercih edebilirsiniz.Sadece fikir olması için netten resimleri alarak paylaştık umarız beğenirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM