• DOLAR
  $3.830,9700
 • EURO
  $1,1425
 • ALTIN
  $61.069,4900
 • BIST
  $186,4000
Cinsel İstek Artırıcı Bitkiler

Cinsel İstek Artırıcı Bitkiler

nane)kadinlarda cinsel istek

Amerika’da yapılan araştırmalarda, doğadaki bitkilerin sadece hastalıkları iyileştirmediği ve cinsel konularda’da insanlara büyük faydası olduğu ortaya koydu.Bazı test edilen bitkiler, erkeklerde hormonlar üzerinde son derece olumlu bir etki yaparak cinsel arzuyu ve gücü zirveye çıkartıyor.Amerikalı doktorlar tarafından kabul edilen, erkek hormonlarını çalıştıran ve cinsel isteği artıran bitkiler:

Antep fıstığı: Protein ve bol E vitamini ihtiva eder. Cinsel arzunun uyarılmasını sağlar.Tetikleme görevi görür.

Maydonoz: Beden yorgunluğunu giderir. Erkeklerde cinsel gücü artırdığı kanıtlandı.Ayrıca idarar yollarının temizlenmesinde de etkilidir

Tarçın: Cinsel isteği doruğa çıkartır. Kan dolaşımının hızlanmasına neden olur.

Susam: Cinsel isteği artırır.

Nane: Cinsel gücü artırmak için kullanılır, en faydalı bitkilerden biri olduğu bilinir. Erkekte psikolojik iktidarsızlığı sona erdirir.

Kuşdili: Bütün salgı bezlerini dengeli bir şekilde çalıştırır. Erkeklerde de kadınlarda olduğu gibi cinsel iktidarsızlığı giderir.

Kişniş: Erkeklerde cinsel arzuyu artırır. Günde bir kahve kaşığı kullanılır. Sinir sistemine de çok yararlıdır. Et yemeklerine veya yemeklerde soslara konur. Bir bardak sıcak suya yarım kahve kaşığı kişniş karıştırılıp, yemekten sonra içilebilir.

Kekik: Vücudun savunma gücünü ve cinsel gücü artırır.

Zencefil: Tüm vücudu uyararak, bedeni ve zihni çalışma gücünü artırır. Erkeklerde ise cinsel gücü ve isteği artırır.

Vanilya: Çeşitli sebeplerle (ruhi ve bedeni zayıflık) erkeklerde görülen cinsel iktidarsızlığı giderir ve onlara cinsel güç kazandırır.

Biber: Bol miktarda C ve P vitamini içerir. Erkeklerde cinsel isteği çoğalttığı bilinir.Özellikle vücut direnci içinde önemli bir sebzedir.

Kırmızı biber: Cinsel isteği artırır. Ancak damar sertliği, üre ve tansiyonu olanlar yememelidir.

Kereviz: Çeşitli iç salgı bezlerine tesir eder ve onların faaliyetlerini artırır. Erkeklerde cinsel faaliyeti çok arttırarak vakitsiz iktidarsızlığı önler.25-30 yaşından sonra tüketiminde çok fayda vardır.

Hardal: Cinsel arzuyu artırmanın yanı sıra sinirleri kuvvetlendirir.Mide, karaciğer rahatsızlığı, damar sertliği ve tansiyonu olanlar kullanmamalıdır veya çok az almalıdır.

Ayçiçeği: Bol protein ihtiva eder, içeriğinde fazla miktarda E vitamini vardır. İktidarsızlığa engel olur. Kalp ve sinir hastalıklarını önler. Cinsel arzuyu artırır.

Fındık: Fındığın faydalarını bilmeyenimiz yok, düzenli tüketimde kalp krizi riskini azaltır.İçindeki doymamış yağlar kötü kolestörlü azaltır.Cinsel güç verir.Vucudumuzun yenilenmesi için önemlidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM