Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
DOĞAL SAÇ UZATMA YÖNTEMLERİ

Sexy girl with beautiful long straight  hair- isolated on white

DOĞAL SAÇ UZATMA YÖNTEMLERİ

Yaz aylarında erkekler ve kadınlar uzun saçlarından uzaklaşmak ister.Yazın sıcağı ter,nem vb durumlar derken çoğu zaman uzun saçlar bireylere zorluk çektirmektedir.Genelde bayanlar nekadar saçlarına kıyamasada aniden kestirme kararı alıp çevresindekileri şaşırtabilir.Saçları kestirdikten sonra da pişman olurlar.Yok giydiğim elbise uzun saçlarıma yakışıyordu,eskisi kadar çekici görünemiyorum birsürü problemi gün yüzüne çıkarır.Peki saçlarımızı kolayca nasıl uzatabiliriz işte size hızlı saç uzatma teknikleri ile alakalı tüyolar.
Saçlarınız zamanla kırılır ve bu kırıklar çoğaldığı taktirde saçlarınızın uzamasına ve gelişmesine engel olur.İşte bu yüzden saçlarınızı uzatmak istiyorsanız saçlarınızın kırıklarını düzenli bir şekilde kestirmeniz gerekmektedir.
Saçları sürekli yıkamak ve duş esanasın da nane aromalı bir şampuanla saç derisine masaj yapmak saçların daha çabuk ve hızlı uzamasını sağlamaktadır.
Saçların uzamanasında bir diğer etkili yöntem abur çuburlardan uzak durmak ve beslenmemize dikkat etmek.Genelde diyet yapan ve doğru beslenen kadınların saçları diğer bireylere göre daha çabuk uzar.
Günde ortalama 2 2,5 litre bol su içmek vücut fonksiyonlarını doğru çalıştırdığı gibi saçların hızlı uzamasınada etki edecektir.
Doğal yağlar ve hindistan cevizi yağı saçlarınızın hızlı uzamasına etki edecek bir diğer doğal yöntemlerdendir

sac uzatma dogal cozum

BİLGİLER
tarafından 08 Mayıs 2015 - 14:16 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 0 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ

Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:


En Çok Görüntülenenler