• DOLAR
  6,8612
 • EURO
  7,7521
 • ALTIN
  392,22
 • BIST
  1,1249
İğne Oyası Havlu Kenarı Modeleri

İğne Oyası Havlu Kenarı Modeleri

İğne Oyası Havlu Kenarı Modeleri
Havlu yapan bayanların en çok tercih ettiği modeller iğne oyası havlu kenarı modelleridir. Diğer modellere göre daha zarif ve şık duran iğne oyası havlular el havlusu, ayak havlusu, yüz havlusu, banyo havlusu ve mutfak havlusu olarak kullanılıyor. El işi yapılan havlular hem doğal ve sağlıklı hemde fazla maliyeti bulunmadığından bayanlar tarafından hediye olarak da tercih ediliyor. Ayrıca çeyizlerin olmazsa olmazları arasında yer alan mutfak ve banyo havluları genç kızların çeyizlerini de süslüyor.

İğne Oyası Geleneği Uzun Yıllardır Devam Ediyor
Geçmişten günümüze iğne oyası geleneği devam etmektedir. Anadolu kadınlarının evde uğraş olarak yaptıkları el işleri ile hem geçimlerine yardımcı oluyorlar hemde kızlarının yakınlarının çeyizler hazırlıyorlar. kadınlarınsesi.com Sitemizde bulunan iğne oyası menüsünde bayanların yapmış olduğu harika iğne oyaları bulabilirsiniz. Hamarat bayanların hünerlerini sergiledikleri iğne oyasına arama bölümünden iğne oyaları yazarak ulaşabilirsiniz.
İğne Oyası İle Havlularınızı Süsleyin
Eğer iğne oyası biliyorsanız havluları iğne oyası havlu kenarları ile süsleyin. Yapmış olduğunuz iğne oyaları ile havlu kenarı dantelleri yaparak havlulara birleştirip tamamlayabilirsiniz. Yayınlamış olduğumuz iğne oyası havlu kenarlarına göz atıp havlu kenarı danteli yaparken fikir sahibi olabilirsiniz. Bayanların uzun uğraşlar sonucu yapmış oldukları birbirinden güzel iğne oyası mutfak havluları ile fikirler edinebilirsiniz. Eğer yapılışı hakkında bilginiz yoksa iğne oyası havlu kenarı yapılışı konusuna göz atabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Sponsor Bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM