Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
KISA ZAMANDA İNCE BEL VE SIKI BASEN

ince bel

KISA SÜREDE BEL İNCELTME

Bayanlar için en önemli şeylerden biride yaza girerken ince gözükmektir. Sizin için de en önemli şeylerden biri olduğunuzdan daha ince görünmek ise kesinlikle doğru yerdesiniz. Sizler için araştırdık ve ince bir bele kavuşmanız için size bir çok detay verebiliriz. Evet nasıl olurda olduğunuzdan daha ince görünebilirsiniz ?

İnce bir bele kavuşmanın püf noktaları nelerdir ? İşte size her yerde rahatlıkla uygulayabileceğiniz Bel inceltme şekilleri..
1- Oturarak her iki bacağınızı yerden yirmi santimetre yukarı kaldırıp, on saniye bekledikten sonra bacaklarınızı bırakın. Nefes alıp vermek ise çok önemlidir. Karın kaslarının üzerinde diyafram bulunmaktadır. Derin bir nefes aldıktan sonra bacaklarınızı yerden yirmi santimetre çekip on saniye durun. Yaklaşık olarak gün içinde on beş yirmi tekrar yapınız. Nefes kontrolünüde unutmayınız. Nefes kontrolü karın kasları için egzersiz demektir.

BASEN SIKILAŞTIRMA
2-Ayakta duvara sırtınızı yaslayarak altınızda sandalye varmış gibi oturarak kollarınızı ileri doğru uzatıp 1 dk durursanız ve bunu günlük 3 kez tekrarlarsanız sıkı basen ve incelmiş bele sahip olursunuz.

kadinlarin sesi (4)ince bel kadin

BİLGİLER
tarafından 01 Mayıs 2015 - 20:40 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 0 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ

Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:


En Çok Görüntülenenler